Bestyrelsen

 

 

Frank Vium
Formand 

 
  • Nye medlemmer og venteliste
  • Medlemskorrespondance (info,
    invitationer, generelle ting).
  • Kontakt til Helsingør Kommune
    vedr. bygning/udendørs areal.
  • Indkaldelse til bestyrelsesmøder
    samt dagsorden.

frankvium@hotmail.com

+45 22585516
   
BILLEDE PÅ VEJ


Anders Bjerglund
Kasserer

   
  • Økonomi

Anders.Bjerglund@gmail.com

+45 20330211
   
BILLEDE PÅ VEJ


Grith Rugaard
Bestyrelsesmedlem

   
  • Saunagus
  • Sauna teknik
grithrbm@me.com +45 41601000
   

Nikolai Steenstrup
Bestyrelsesmedlem

 
  • IT, hjemmeside, memberlink
  • Nøglebrikker og Låsesystem
nikolai.steenstrup@gmail.com +45 21488066
   
BILLEDE PÅ VEJ


Carsten Lingren
Bestyrelsesmedlem

   

 

Carsten@lingren.dk

+45 31423110
   
BILLEDE PÅ VEJ 


Line Dahl
Bestyrelsesmedlem

   

Line@linedahl.dk

 +45 22277793
   
BILLEDE PÅ VEJ 


Dorthe Hanghøj
Suppleant

   

Dorthe.hanghoej@gmail.com

+45 38194525
 

 

BILLEDE PÅ VEJ 


Mikkel Toksværd
Suppleant

   

Mikkel@jajalive.com

+45 26400480

 

 

 

BILLEDE PÅ VEJ


Lillian Rostrup
Revisor

   
lime.rostrupclausen@gmail.com +45 30461952
   

 

BILLEDE PÅ VEJ         

Evah Beierholm
Revisor

   

eva@academyforvibrations.dk

 

+45 40330298
   

 

BILLEDE PÅ VEJ         

Jette White
Revisorsuppleant

   
jette.white@gmail.com +45 28801017